Hurts

Dodał Maciej Cholewa - 04-09-22

Hurts - Adam Anderson i Theo Hutchcraft

Brytyjska scena muzyczna z pewnością jest jedną z barwniejszych, jakie tylko istnieją w Europie. Nie da się bowiem zaprzeczyć temu, że to właśnie ten rynek muzyczny- z Wysp Brytyjskich rozwinął się najszybciej w całej Europie i bardzo szybko brytyjscy artyści mogli również cieszy się ogromną popularnością na Starym Kontynencie. Mimo wszystko jednak warto zauważyć, że uznaniem cieszył się duet wokalistów z zespołu Hurts - Adam Anderson i Theo Hutchcraft. To właśnie oni podbili szybko rynek muzyczny w Europie, a fanki na wyspach nie mogły doczekać się kolejnego koncertu. Wobec tego: Hurts - Adam Anderson i Theo Hutchcraft- co warto o tym zespole i duecie artystów wiedzieć?

Hurts - Adam Anderson i Theo Hutchcraft- kariera muzyczna

Hurts - Adam Anderson i Theo Hutchcraft to brytyjski zespół, który tworzy dwóch artystów. Wokalistą jest Theo, zaś rolę syntezatora spełnia Adam. Jest to całkiem doświadczona grupa muzyczna, gdyż swoją karierę rozpoczęli oni w 2010 roku. Tak naprawdę od początku wydania swojego debiutanckiego albumu pt. Better Than Love, grupa Hurts zyskała sobie ogromną popularność. Dodatkowym smaczkiem tego albumu był gościnny album słynne Kylie Minogue.

Szybko po stworzeniu grupy Hurts, obaj jej członkowie zadecydowali także wyruszyć w trasę koncertową. Krótko po jej odbyciu grupa muzyczna Hurts wydała swój drugi album, który zatytułowali Exile. Ukazał się on we wrześniu w 2013 roku i podobnie jak poprzedni krążek album ten również zyskał sobie ogromną popularność i pobił rekordy słuchalności nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale także i w Europie. Od tego momentu wydawać by się mogło, że grupa Hurts nie zwalnia tempa.

W 2015 roku zaskoczyli oni swoich słuchaczy kolejnym krążkiem pt. Surrender, który podobnie jak dwa poprzednie okazał się ogromnym hitem. Członkowie Hurts w wielu wywiadach podkreślali, że są oni w trakcie planowania swojej trasy koncertowej także po Europie. Z pewnością mają oni na Starym Kontynencie wielu fanów i czekają oni z niecierpliwością na ich występ.


Musicwaterfestival.pl to atrakcyjne wydarzenie dla wszystkich fanów polskiej sceny muzycznej. Jest to wyjątkowy festiwal organizowany nad wodą!