Margaret

Dodał Maciej Cholewa - 12-08-22

Margaret

Margaret to pseudonim sceniczny Małgorzaty Jamroży. Polska piosenkarka urodziła się w 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim. Co ciekawe, swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w szkole muzycznej w Choszcznie. Tutaj uczęszczała do klasy saksofonu i klarnetu. Scena jest bliska Małgorzacie już od wielu lat. Przyjrzyjmy się temu, jak narodziła się popularność tej młodej artystki. Aktualnie Margaret jest uwielbiana przez fanów w każdym wieku. Co warto wiedzieć?

Krótki opis muzyki i kariery

Margaret w wieku 15 lat wzięła udział w Szansie na sukces, gdzie zdobyła wyróżnienie za wykonanie piosenki Steni Kozłowskiej. W 2009 roku została laureatką tego programu, występując w repertuarze Moniki Brodki. Sukces wiązał się z występem na koncercie finałowym w Sali Kongresowej w stolicy.

Następnie Margaret zagrała rolę w musicalu Rent i zaliczyła występy na festiwalach (Eska Music Awards, TopTrendy). Niezwykle istotne jest to, że młoda wokalistka ma na swoim koncie piosenki do reklam. Piosenkarka wydała następujące albumy:

  • Add the Blonde
  • Just the Two of Us
  • Monkey Business
  • Gaja Hornby

W 2021 roku artystka wydała swoją piątą płytę o nazwie Maggie Vision. Nie każdy wie, że Margaret jest z wykształcenia projektantką mody. W 2015 roku zakończyła naukę w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Miłość do mody jest widoczna w stylizacjach scenicznych piosenkarki. Dziś Małgorzata wyróżnia się unikalnym imagem, który na każdym kroku nas zaskakuje. 

Warto podkreślić, że Margaret chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Otwarcie mówi również o poparciu dla środowiska LGBT+. Prywatnie, piosenkarka jest związana z Piotrem Kozieradzkim. W 2020 roku para wzięła ślub, W tym samym okresie zakochani założyli wytwórnię muzyczną Gaja Hornby. Muzyka Margaret jest uwielbiana już od lat. Zazwyczaj są to popowe piosenki, które szybko wpadają w ucho. Wokalistka nie zamierza osiąść na laurkach, lecz pragnie cały czas się rozwijać. Warto śledzić jej karierę, która jeszcze nie raz nas zaskoczy. 


Musicwaterfestival.pl to atrakcyjne wydarzenie dla wszystkich fanów polskiej sceny muzycznej. Jest to wyjątkowy festiwal organizowany nad wodą!